Nevhodné umístění kontejnerů na tříděný odpad Lopatecká

Dobrý den.

Na Křižovatce ulic Lopatecká × Na Lysině jsou naprosto nevhodně umístěny nádoby na tříděný odpad. Jejich poloha narušuje přirozenou návaznost na protější chodník při pěším překonávání ulice Na Lysině, nutí chodce k nebezpečnému vstupu do vozovky nebo jejich obcházení po trávníku. Významná překážka především pro méně mobilní (invalidní vozík, kočárek…).
Jistě by nebyl problém v daném místě tyto přesunout někam, kde by tolik nepřekážely (třeba přímo do vozovky, intenzita dopravy v klidu i v pohybu je tam minimální), nebo zřídit podzemní úložiště.

https://goo.gl/maps/R8vfMP46fB22

S pozdravem

Tomáš Hladík

Zaslal: Tomáš Hladík, 13.01.2017 v 22:22

Praha 4-
 
 
 

Lopatecká, Praha 4

Aktualizace podnětu

13.02.2017

Tomáš Hladík přidal následující aktualizace podnětu:

Mnohem lepší, už se dá procházet.

Děkuji


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.01.2017 00:12

Přeji dobrý den,

situaci kolem umístění stanoviště tříděného odpadu č. 32 Lopatecká x Na Lysině v Praze 4 jsme prošetřili a po dohodě se svozovou společností bude stanoviště posunuto mimo chodník. Toto posunutí bude provedeno při vhodných klimatických podmínkách.

S pozdravem
Jana Teichmannová
Odbor životního prostředí a dopravy (OŽPAD) / Oddělení životního prostředí a odpadového hospodářství
Referentka – odpady, komunální odpad, granty



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci, dáváme do vyřešených, snad to tak zůstane. Zdraví Chodci sobě
14.02.2017 v 00:17    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Lopatecká, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty